Fat 2 st Kina

Fat 2 st Kina
Fat 2 st Kina
Fat 2 st Kina
Fat 2 st Kina
Fat 2 st Kina
Fat 2 st Kina

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FAT, 2 st, porslin, Kina, figurscen resp fammile rose färger, 1700-tal, längd 42 resp diameter 38 cm

Lagning, spricka

200364

2013-08-29