Bord med stenskiva

Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva
Bord med stenskiva

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD, med stenskiva, 1900-tal, förgyllt, höjd 80, 87x44 cm

200374

2013-09-01