Benno Artz olja

Benno Artz olja
Benno Artz olja
Benno Artz olja
Benno Artz olja

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARZT, Benno (född 1941): "Gul fågel", signerad och daterad Benno Arzt -06, olja på duk, 81x60 cm

200392

2013-08-29