Räknesnurra
2013-08-30
200438
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RÄKNESNURRA, 1900-talets första hälft, Aktiebolaget Original Odhner, Göteborg, svartlackerad, längd 34 cm
Bruksslitage