Räknesnurra

Räknesnurra
Räknesnurra
Räknesnurra
Räknesnurra
Räknesnurra
Räknesnurra
Räknesnurra
Räknesnurra

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÄKNESNURRA, 1900-talets första hälft, Aktiebolaget Original Odhner, Göteborg, svartlackerad, längd 34 cm

Bruksslitage

200438

2013-08-30