Strindbergs mask

Strindbergs mask
Strindbergs mask
Strindbergs mask
Strindbergs mask

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERICSON, gips, Strindbergs dödsmask, signerad Sten Ericson -30, höjd 29 cm

baksida med smärre nagg

200439

2013-08-30