Märklinlok RS 790

Märklinlok RS 790
Märklinlok RS 790
Märklinlok RS 790
Märklinlok RS 790

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LOK, Märklin RS 790 (märkt ES 800) skala Ho, 1940-tal, fabriksförpackning märkt RS 790 medföljer

Slitage, skadade takströmavtagare f

200448

2013-08-30