Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PLANSCHER, Sandberg, Fredrik, Bilderark för skolan och hemmet. 5 uppl. Norrköping (ca 1870), 23 st, delvis kolorerade, i etui
Skador, slitage, plansch nr 4 saknas
200455
2013-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här