Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PINNIS, Rudolfs (Lettland,1902-1992): "Akt," signerad och daterad Rud. Pinnis 58, olja på duk, 72x99 cm
Smärre tryckmärken
200456
2013-08-30
Gör en kostnadsfri värdering här