Bengt Fransson oljemålning
Vollendet
2013-08-30
200475
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Sommardag vid havet", signerad Bengt Fransson, olja på duk, 35x27 cm