David Tägtström blyerts

David Tägtström blyerts
David Tägtström blyerts
David Tägtström blyerts
David Tägtström blyerts

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TÄGTSTRÖM, David (1894 -1981), Målarkamrater: "Norén (Bertil) o Forseth (Einar) på Råsunda atelieren, Stråkvägen 4", signerad och daterad D Tägström 1920, blyerts på papper på kartong, 20x22 cm, oramad

Skador, fläckar

200480

2013-09-10