Oljemålning med motiv av häst

Oljemålning med motiv av häst
Oljemålning med motiv av häst
Oljemålning med motiv av häst
Oljemålning med motiv av häst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Häst, olja på duk, 46x61 cm

Retuscherad, krackeleringar, smärre färgbortfall

200484

2013-08-30