Bord Törneman emalj

Bord Törneman emalj
Bord Törneman emalj
Bord Törneman emalj
Bord Törneman emalj
Bord Törneman emalj
Bord Törneman emalj

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, med emaljskiva, Algot Törneman, Seffle möbelfabrik AB, signerad och numrerad P Törneman 5/200 966, brännmärkt undertill, höjd 53, 90x90 cm

200512

2013-09-01