Matsalsgrupp i gustaviansk stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, 1900-tal, gråmålad, bestående av: skåp, matbord samt 4 stolar, 2 iläggsskivor, skåets höjd 180, 100x45, bordets höjd 75, 130x90, iläggsskivans bredd 51 cm

Bruksslitage

200517

2013-09-04