Cremekoppar saltkar i fajans

Cremekoppar saltkar i fajans
Cremekoppar saltkar i fajans
Cremekoppar saltkar i fajans
Cremekoppar saltkar i fajans

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CREMEKOPPAR med lock, 2 st., SALTKAR, fajans, omkring 1800, höjd 8 resp längd 9 cm

Saltkaret med lagningar, cremekopparna med smärre nagg, hårspricka

200536

2013-09-01