Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CREMEKOPPAR med lock, 2 st., SALTKAR, fajans, omkring 1800, höjd 8 resp längd 9 cm
Saltkaret med lagningar, cremekopparna med smärre nagg, hårspricka
200536
2013-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här