Kartor 1700/1800-tal

Kartor 1700/1800-tal
Kartor 1700/1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARTOR 4 st, "Nerike" 1700-tal, Nyköping, Elfsborg samt Wästerås, Friherre S G Hermelin, 1800-tal, i mapp varav två ihopvikta

Skador, lagningar

200555

2013-09-01