Berta Hansson oljemålning
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANSSON, Berta (1910-94): Solnedgång över stugbacken, signerad B Han, olja på pannå, 27x20,5 cm, samt målning a tergo, titulerad "Lador," signerad och daterad Berta Hansson - 43, med dedicering "Till Svea bröllpsdagen"
200556
2013-09-01