Berta Hansson oljemålning

Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning
Berta Hansson oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HANSSON, Berta (1910-94): Solnedgång över stugbacken, signerad B Han, olja på pannå, 27x20,5 cm, samt målning a tergo, titulerad "Lador," signerad och daterad Berta Hansson - 43, med dedicering "Till Svea bröllpsdagen"

200556

2013-09-01