Byrå 1960-tal

Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal
Byrå 1960-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1960-tal, fanerad i teak, 6 lådor, svarta kulfötter, höjd 98, 82x41 cm

Fanérskador på nedre lådan, smärre märken på skivan, senare kulfötter

200564

2013-09-01