Stolar 6 st Louis XVI

Stolar 6 st Louis XVI
Stolar 6 st Louis XVI
Stolar 6 st Louis XVI
Stolar 6 st Louis XVI
Stolar 6 st Louis XVI
Stolar 6 st Louis XVI

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 6 st, Louis XVI, franskt provinsarbete, körsbärsfanér

Sprickor, skador och lagningar

200573

2013-09-02