Dörrhandtag Teka

Dörrhandtag Teka
Dörrhandtag Teka

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DÖRRHANDTAG, teak, 1950/60-tal, TEKA, Alingsås, höjd 73 cm

Slitage

200577

2013-09-01