Gräddkanna sockerströare silver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRÄDDKANNA, BURK med LOCK 1800-tal, SOCKERSTRÖARE, KOPPHÅLLARE på FAT, MOCKASKEDAR, 12 st., silver/silver 800, gräddkannans höjd 9 cm, total vikt ca 370 g

Slitage

200579

2013-09-01