Barnvagn 1800-tal
Valmis
2013-09-01
200583
| Korkein tarjous | 550 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BARNVAGN, 1800-talets andra hälft, delvis rotting, längd 135 cm
Skador