Barnvagn 1800-tal

Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal
Barnvagn 1800-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNVAGN, 1800-talets andra hälft, delvis rotting, längd 135 cm

Skador

200583

2013-09-01