Kyrkljusstake i bemålat trä

Kyrkljusstake i bemålat trä
Kyrkljusstake i bemålat trä
Kyrkljusstake i bemålat trä
Kyrkljusstake i bemålat trä

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KYRKLJUSSTAKE, 1800-tal, bemålat trä, höjd 70 cm

Skador, del av fot saknas

200587

2013-09-01