Björn Hallström oljemålning

Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning
Björn Hallström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLSTRÖM, Björn (1916-81): "Husgrupp, Ven", signerad och daterad Björn Hallström -52, olja på pannå, 37x55 cm

200594

2013-09-01