Alan Ross gelatinsilverfotografi
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROSS, Alan (USA, född 1948): Ansel Adams - as seen through his own Hasselblad (Fence and Shadow, Monterey Area, California, December 1974)
Signerad och daterad Alan Ross 1974, Gelatinsilverfotografi, 20x18,5 cm
200624
2013-09-01