Skrivschatull

Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull
Skrivschatull

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVSCHATULL, allmoge, daterad 1815, höjd 21, 37x30 cm, nyckel finns

Sprickor och slitage

200640

2013-09-01