Nils G Stenqvist oljemålning

Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning
Nils G Stenqvist oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENQVIST, Nils G (1934-2005): "Randigt berg", signerad och daterad a tergo Nils G Stenqvist 2002, olja på pannå, 142x37 cm

200668

2013-09-01