John Ivar Berg oljemålning

John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning
John Ivar Berg oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERG, John Ivar (1916-2003): "Ruin Gotland", monogramsignerad och daterad 69, olja på duk, 66x56 cm

200675

2013-09-01