John Ivar Berg oljemålning
2013-09-01
200676
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERG, John Ivar (1916-2003): Bergslandskap, monogramsignerad och daterad 75, olja på duk, 55x67 cm