Knut Valinder olja

Knut Valinder olja
Knut Valinder olja
Knut Valinder olja
Knut Valinder olja

Klubbat för:

5 000 SEK

1 200 SEK

VALINDER, Knut (1909-1987): Sädesärla, signerad Knut Valinder, olja på duk, 40x50 cm

200725

2013-09-02