Mariel oljemålning

Mariel oljemålning
Mariel oljemålning
Mariel oljemålning
Mariel oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MARIEL, R (1900-tal): Motiv från Paris, signerad R Mariel, olja på pannå, 38x46 cm

200732

2013-09-02