Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BRICKBORD, gustaviansk stil, skyltmärkt NK, fanérat i mahogny, intarsiadekor, rödmålad bricka med bonserad kant, hjultrissor, höjd 76, 77x61 cm
Fanérlagningar, smärre fanérskador
200774
2013-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här