Bord gustaviansk stil Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRICKBORD, gustaviansk stil, skyltmärkt NK, fanérat i mahogny, intarsiadekor, rödmålad bricka med bonserad kant, hjultrissor, höjd 76, 77x61 cm

Fanérlagningar, smärre fanérskador

200774

2013-09-02