Agnes Cleve pastell
2013-09-02
200784
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
CLEVE, Agnes (1875-1951): "Palermo", signerad och daterad A Cleve, Palermo 4/2 -22, pastell, 30x41 cm