Oidentifierad konstnär 1700-tal
2013-09-02
200797
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Centraleuropa, 1700-tal, Jungfru Marie kröning, olja på duk, 44x36 cm
Krackeleringar, färgbortfall