Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
FÄLLBORD, rokokostil, bemålat, konturerad skiva med kinesiserande figurscener, höjd ca 75, 66x61 cm
Slitage, skador, färgbortfall
200810
2013-09-02
Gör en kostnadsfri värdering här