Bord rokokostil

Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil
Bord rokokostil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÄLLBORD, rokokostil, bemålat, konturerad skiva med kinesiserande figurscener, höjd ca 75, 66x61 cm

Slitage, skador, färgbortfall

200810

2013-09-02