Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, skyltmärkt NK, rokokostil, förgyllt, fasettslipade glas, höjd 155, 105x33 cm
200824
2013-09-01
Gör en kostnadsfri värdering här