Såsslev

Såsslev
Såsslev
Såsslev
Såsslev

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

800 SEK

SÅSSLEV, 17/1800-tal, silver, delvis förgylld, skaft av vridet horn, stämplad PAS, Stockholm, otydlig årsstämpel, längd ca 40 cm

Ägarstämpel

200836

2013-09-03