Giuseppe Buscaglione oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BUSCAGLIONE, Giuseppe (1868-1928): Italienskt landskap med fåraherde, signerad G. Bucaglione, olja på pannå, ca 31x44 cm

200841

2013-09-03