Johan Krouthén oljemålning

Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning
Johan Krouthén oljemålning

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

30 000 SEK

KROUTHÉN, Johan (1858-1932): Gårdsidyll med pickande höns, signerad och daterad Johan Krouthén 1920, olja på duk, 48x73 cm

Smärre krackelyrer

200843

2013-09-03