Alain Raya-Sorkine färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RAYA-SORKINE, Alain (född 1936 ): Dukat bord med fågel, signerad Raya Sorkine, 167/195, färglitografi, 41x62 cm

200849

2013-09-03