Herrarmbandsur Longines
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMBANDSUR, 18 k guld, Longines, ca 1960/70-tal, manuellt verk, caliber 284, modell nr: 7785 2, 17 jewels, diameter ca 36 mm inkl. krona, läderband, spänne i doublé
Boett med smärre slitage
200863
2013-09-14