Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

FIGURIN, grön jade, sannolkit Kina, 1900-tal, föreställande liggande häst, träställ medföljer, längd 16 cm

Nagg

200878

2013-09-03