Sabel Spanien ca 1850

Sabel Spanien ca 1850
Sabel Spanien ca 1850
Sabel Spanien ca 1850
Sabel Spanien ca 1850

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, Spanien, ca 1850, med balja, längd med balja 94 cm

Klinga med rostskador och slitage, lagad balja

200888

2013-09-03