Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SABEL, Spanien, ca 1850, med balja, längd med balja 94 cm
Klinga med rostskador och slitage, lagad balja
200888
2013-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här