Skrib 1800-talets andra hälft

Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft
Skrib 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1800-talets andra hälft, svartmålat med kinesiserande figurscener, höjd 15, 35x25 cm

Nyckel saknas, skador, lösa delar

200899

2013-09-02