Gideon Börje oljemålning

Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning
Gideon Börje oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRJE, Gideon (1891-1965): "Maj-Sophie Fellenius född Börge", signerad G Börge, utförd omkring 1945, olja på duk, 81x65 cm,
PROVENIENS: Konstnärens släkt
UTSTÄLLD: Inköpt på Färg och Form 1961

200907

2013-09-15