Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par samt VASER, 2 par, brons, 1900-tal, sydostasien, ornamenterad dekor, höjd 20-29 cm
Zustandsbeschreibung
Skador
200914
2013-09-02
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner