Ljusstakar brons

Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons
Ljusstakar brons

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

LJUSSTAKAR, 1 par samt VASER, 2 par, brons, 1900-tal, sydostasien, ornamenterad dekor, höjd 20-29 cm

Zustandsbeschreibung

Skador

200914

2013-09-02