Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CASSONE,1700-tal, valnöt, Italien, höjd 57, längd 163x52 cm

Skador, renoverad och kompletterad

200915

2013-09-03