Klocka med elefant

Klocka med elefant
Klocka med elefant
Klocka med elefant
Klocka med elefant
Klocka med elefant
Klocka med elefant

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, Tyskland, 1900-tal, patinerad metall, i form av elefant, krönt av mansfigur, urtavla med romerska siffror, uret märkt FHS Germany, höjd 37 cm
Nyckel medföljer

Slitage

200927

2013-09-02