Relief 1700-tal

Relief 1700-tal
Relief 1700-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RELIEF, 1700-tal, skuret trä, förgylld, i form av ängel, höjd 53

Skador, lagningar, del saknas

200940

2013-09-02