Möbelbeslag delvis 1800-tal
2013-09-02
200942
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MÖBELBESLAG, 11 dlr, delvis 1800-tal, förgylld metall, varierande mått